آخرین عناوین

پنجشنبه 24 خرداد 1403-22:44 کد خبر:132869

با دستور فوری استاندار صورت گرفت:

اعزام فوری ۵ تیم امدادی به منطقه سیل زده چالوس

استاندار مازندران به محض دریافت خبر سیل در منطقه دزدبن جاده کندوان دستور اعزام تیم‌های امدادی و ارسال ماشین آلات سنگین جهت کمک به مردم را صادر کرد.


به گزارش خزرتیترخبر، یوسف نوری به محض دریافت خبر سیل در منطقه دزدبن جاده کندوان دستور اعزام تیم‌های امدادی و ارسال ماشین آلات سنگین جهت کمک به مردم گرفتار در سیل را صادر کرد.

براساس این گزارش،استاندار مازندران ضمن دستور به مدیر کل مدیریت بحران و تماس با فرماندار شهرستان دستور داد هرگونه نیاز شهرستان به تیم‌های امدادی باید فوراً تامین و در اختیار شهرستان قرار گیرد.

حسین محمدی مدیرکل بحران استان مازندران در این خصوص به خبرنگاران گفت: تاکنون ۵ تیم امدادی از اداره کل راهداری، هلال احمر، بسیج، حوادث شهرستان و آب منطقه‌ای مازندران برای کمک به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی افزود: از همان لحظات اولیه سیل فرماندار شهرستان به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در منطقه حاضر شدند و تاکنون در حال رفع مشکلات به وجود آمده هستند.

محمد شریفی فرماندار شهرستان چالوس گفت: از ساعت ۶ غروب باران شدت پیدا کرد و در منطقه‌ای در دزدبن معروف به رستوران دربند به دلیل ازدیاد مصالح حاصل از سیل و انباشت گل و لای، رودخانه طغیان نموده و برخی از مسافران در حیات رستوران و مسافرانی که در ترافیک مانده بودند، گرفتار سیل شدند.

وی همچنین افزود: در حال حاضر برای سلامت مسافران این محور از سمت تهران از ولی آباد و از سمت مازندران نیز از محور توویر بسته شده است.

 به گزارش خزرتیترخبر، در پی اعلام وقوع سیلاب در محور کندوان، تیمهای اورژانس در محور کندوان و شهرستانهای چالوس و نوشهر به حالت آماده باش درآمدند و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز در شهرستان چالوس مستقر می باشد.

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :