آخرین عناوین

يکشنبه 26 فروردين 1403-21:13 کد خبر:131169

رئیس کل جدید دادگستری مازندران تاکید کرد:

هیچ اغماضی با مخلان امنیت نداریم

رئیس کل جدید دادگستری مازندران گفت: قطعاً با هرگونه دست درازی به منابع طبیعی و سودجویان، قاطعانه و سخت برخورد خواهیم کرد.


به گزارش خزرتیترخبر، عباس پوریانی در آئین تودیع و معارفه رئیس کل جدید دادگستری استان، اظهار کرد: کرامت انسانی بسیار ارزشمند است و این کرامت از بدو خلقت توسط خداوند به او داده شد.

براساس این گزارش، رئیس کل دادگستری مازندران گفت: خداوند به انسان، عقل و اندیشه داد و این تفکر، موجب نوآوری و نبوغ خواهد شد که باید در راستای خدمت به خلق استفاده شود.

وی افزود: خوش اخلاقی و خوش برخوردی بسیار مهم است و سرلوحه کار ما خوش اخلاقی است و در سایه همدلی و وحدت می‌توانیم جزو استان‌های نمونه کشور بلکه منطقه باشیم.

رئیس کل دادگستری مازندران تأکید کرد: آنچه مهم است در کنار مردم بودن و خدمت به مردم است و باید همه در کنار یکدیگر امور را پیش ببریم واگر نیت برای خدا باشد و هدف خدمت به خلق باشد خداوند کمک کار خواهد بود و بپذیرید قضاوت کار بسیار دشواری است.

پوریانی با بیان اینکه کوچک‌ترین غفلت، باعث تضییع حق می‌شود و باید در قیامت، پاسخگو باشیم، اظهار داشت: کار قضاوت کار سختی است و دستگاه قضایی در کنار دستگاه امنیتی و انتظامی خواهد بود.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: دستگاه قضایی هرگز بدنبال آن نیست تا جرأت را از مدیران بگیرد و دستگاه قضایی در کنار مدیران است و ما از مدیران می‌خواهیم در حل مشکلات استان در کنار دستگاه قضایی باشند.

این مسئول گفت: یکی از مشکلات عدیده استان موضوع تولید است و باید در این حوزه با رفع موانع و تسهیل‌گری به سمت بهبود پیش رویم.

پوریانی تاکید کرد: قطعاً با مدیران متخلف قاطعانه و سخت برخورد خواهیم کرد و هرگز هیچ‌گونه اغماضی با مخلان امنیت نخواهیم داشت و قطعاً با هرگونه دست درازی به منابع طبیعی و سودجویان، قاطعانه و سخت برخورد خواهیم کرد.

به گزارش خزرتیترخبر، رئیس کل جدید دادگستری مازندران، گفت: حضور در تمامی حوزه‌های قضایی، دیدارهای مردمی، تکریم ارباب رجوع، بررسی رسیدگی به دادرسی‌ها و استفاده از تجربیات همکاران و بازدیدهای سرزده و میدانی از جمله برنامه‌هایم است./بلاغ

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :