آخرین عناوین

سه شنبه 14 آذر 1402-23:14 کد خبر:128813

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته‌ای در راه‌های مازندران

مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مازندران در روزهای پایانی هفته جاری را اعلام کرد.


به گزارش خزرتیترخبر، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی از فردا چهارشنبه 15 آذر تا روز شنبه 18 آذر ماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

براساس این گزارش، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر فردا تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

اما تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، بلامانع خواهد بود.

محدودیت تردد محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 فردا؛ چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان‌روز از ابتدای تونل کندوان به‌سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد خودرو‌های سنگین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 فردا چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع خواهد بود.

به گزارش خزرتیترخبر، اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌هاست و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هر گونه تغییر در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل است. /مرکز مدیریت راه های مازندران

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :