آخرین عناوین

سه شنبه 23 آبان 1402-13:18 کد خبر:128454

فرمانده نیروی انتظامی قائمشهر خبر داد:

سه عضو یک خانواده در قائمشهر براثر گازگرفتگی جان باختند

فرمانده نیروی انتظامی قائمشهر از مرگ سه عضو یک خانواده در این شهرستان براثر گازگرفتگی خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر، فرمانده نیروی انتظامی قائمشهر از مرگ سه عضو یک خانواده در این شهرستان خبر داد وگفت: این افراد اهل جنوب ایران و مسافر بودند که براثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

براساس این گزارش، مهدی خادمی افزود: حدود ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح روز گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰، مبنی بر گاز گرفتگی سه نفر از اعضای یک خانواده در یک ویلای مسکونی در شهرستان قائم شهر، بلافاصله ماموران پاسگاه بالاتجن به همراه عوامل اورژانس به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد پدر، مادر و دختر خردسال عضو این خانواده که اهل جنوب کشور و مسافر بودند در این حادثه بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی قائمشهر ادامه داد : با هماهنگی قضائی اجساد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شدند.

طبق بررسی های صورت گرفته گاز گرفتگی افراد غیر بومی و گردشگر بیشتر در خانه های استیجاری در مازندران است که استانداردهای گاز کشی به خوبی رعایت نشده و به حد کافی مسائل سلامت مسافران مورد توجه قرار نمی گیرد.

براساس این گزارش، وی تصریح کرد: از طرفی از آن جایی که همواره کارگران غیر بومی در ویلا سازی های مازندران مشغول به کار می شوند و معمولا اقامت آنان در اتاق هایی که فاقد لوله کشی گاز استاندارد بوده و بیشتر از کپسول و یا پیک نیک های گازی برای گرما و پخت و پز استفاده می کنند، دچار حادثه مسمومیت و گاز گرفتگی می شوند./خبر پلیس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :