پنجشنبه 10 اسفند 1402-11:14 کد خبر:130722

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

اجرای محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های لغزنده شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های لغزنده و برفی شمال درحال اجرا است.


به گزارش خزرتیترخبر، یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران ، اظهار کرد: شاهد تردد عادی و روان خودروها در جاده‌های شمال هستیم.وی با اشاره به لغزنده بودن محورهای استان، افزود: باتوجه به بارش برف و باران تاکید پلیس توجه به هشدارها است.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال جریان دارد، تصریح کرد: ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت امروز در جاده‌های شمال تداوم دارد و فردا هم از ساعت ۶ تا ۲۴ اجرا خواهد شد.جهان‌تاب به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز اشاره کرد و یادآور شد: محدودیت مقطعی تردد در محور هراز طی روز جمعه اجرا می‌شود.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: از ساعت ۱۴ روز جمعه آزادراه تهران - شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرورهای به مقصد چالوس انجام شده و از ساعت ۱۵ ابتدای پل زنگوله انسداد به‌ صورت کامل و از ساعت ۱۷ از مرزن آباد به سمت تهران یک ‌طرفه اجرا می‌شود.

جهان‌تاب افزود: البته تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است.

وی با هشدار نسبت به ریزش سنگ در محورهای کوهستانی، گفت: رانندگان از توقف در مناطق حادثه‌خیز و همچنین حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

به گزارش خزرتیترخبر، رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: شماره تماس ۲۱۸۲۴۴۲۲ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ برای اطلاع از وضعیت جاده‌های شمال اعلام شده که لازم است رانندگان قبل از تردد از وضعیت جاده‌های استان اگاهی یابند./فارس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir