سه شنبه 23 آبان 1402-8:40 کد خبر:128447

رئیس اداره راهداری شهرستان چالوس خبر داد:

انسداد مقطعی کندوان تا فردا ادامه دارد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس گفت: انسداد مقطعی کندوان تا فردا ادامه دارد ولی تا پایان سال به ‌صورت مقطعی بحث انسداد محور کندوان را خواهیم داشت.


به گزارش خزرتیترخبر، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس گفت: انسداد مقطعی کندوان تا فردا ادامه دارد ولی تا پایان سال به ‌صورت مقطعی بحث انسداد محور کندوان را خواهیم داشت.

براساس این گزارش،مهدی صفایی ، اظهار کرد: محور کندوان از مهر ماه امسال به ‌دلیل اجرای عملیات توری سنگی، تثبیت دیواره‌های ریزشی و لق‌گیری در محدوده انسداد از سیاه‌ بیشه تا پل زنگوله مسدود شده که این انسداد تا ۲۴ آبان ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه محدودیت انسداد محور کندوان مجدد از سر گرفته می‌شود، افزود: تا پایان سال به‌ صورت مقطعی بحث انسداد محور کندوان را خواهیم داشت.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس بیان کرد: اعمال محدودیت انسداد مقطعی تا اجرای تور سنگی و هم اجرای گالری در منطقه کمرزرد به‌ منظور ایمن‌ سازی محور تا زمستان ادامه خواهد داشت.

صفایی در بخش دیگری از سخنان خود درباره جبران خسارت سیل در شهرستان چالوس، تصریح کرد: مبلغی اعتبار ازسوی ستاد مدیریت بحران اعلام شده منتظر هستیم آین مبلغ اختصاص یابد تا براساس اعتبار نسبت به اولویت ‌بندی پروژه‌ها اقدام کنیم.

وی با اعلام اینکه در سیل اخیر در حوزه راه‌های اصلی خسارتی نداشتیم، اظهار کرد: به‌ دلیل اینکه بحث پاک ‌سازی به موقع آب‌روها و پل‌ها را داشتیم و هنوز هم این مهم ادامه دارد در این زمینه خسارت نداشتیم.

به گزارش خزرتیترخبر، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس یاد آور شد: پایه‌های پل سرداب ‌رود دچار آب‌شستگی شده که منتظر ابلاغ اعتبار هستیم تا نسبت به مهار و بروز مشکل در آینده اقدام کنیم./فارس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir