آخرین عناوین

چهارشنبه 5 تير 1398-12:33 کد خبر:67739

فرمانده انتظامی تنکابن اعلام کرد:

انواع قرص و داروهای غیرمجاز در تنکابن کشف شد

فرمانده انتظامی تنکابن، از کشف سه هزارو ۶۰۰ عدد انواع قرص و داروهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدصادق شاه نظری اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع قرص و داروی غیر مجاز توسط افرادی در این شهرستان موضوع در دستورکار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن، افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی و تشکیل تیم عملیاتی، مأموران پلیس امنیت عمومی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را دستگیر کردند.

شاه نظری، خاطر نشان کرد: مأموران با همکاری نماینده اداره بهداشت و درمان این شهرستان، در بازرسی از محل فعالیت متهمان در مجموع ۳ هزار و ۶۰۰ عدد انواع قرص‌های مخدر و روانگردان، کشف کردند.

فرمانده انتظامی تنکابن ارزش کالاهای کشف شده را برابر نظر کارشناسان در مجموع بالغ بر ۱۵۰ میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

شاه نظری بابیان اینکه داروهای مخدر عاملی مهم و مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می‌سوزاند و رهاورد آن تزلزل خانواده‌ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :